Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je na stránkách nového?

19.října 2010 - tak zapracujeme trošku na novinkách a dáme stránky trochu do kupy...

10.června 2010-Přidáno povídání o coursingu 4.6.6.2010

10.května 2010-Povídání v Akcích o Coursingu,foto přidám jakmile bude

2.května 2010 - Tak zase opět po měsíci.Přidány nové profi fotečky od mého bráchy,pak doplněny plánované akce a novinky v rubrice akce

Těšíme se na Vaše komentáře...

15.dubna 2010 - Tak zas bůh ví po jak dlouhé době sem tu abych vás zahltila informacemi i když proavdou je že to zas tak moc horký nebude.

Jako jedna z novinek které jste si určitě všimli je design našich stránek.

Určitě jednou z novinek bude to,že už zase bydlíme s Atíkem v Praze,tentokrát ale ve svém bytečku(tedy pronajatém) takže máme svůj klid.

Jezdíme ve volných chvílích pomáhat do Hněvického útulku kde jsem tedy patronkou a pesani to tam milujou a vždy když tam jedem jsou nadšení.Jinak asi nic extra nového není,určitě se chystáme s Atíkem na výstavu,abychom ukázali všem jak sme krásní

Srdíčka máme na střídačku stále bolavé,ale snad se to jednou zlomí a bude zase dobře ikdyž tomu pomalu přestávám věřit.

Za jakýkoukoli zprávu od Vás budem samozřejmě rádi 

 

27.února 2010 - vzhledem k tomu že máme zase opět o zábavu postaráno,i přes to všechno jsme se vydali do Hněvického útulku na pomoc.Tentokrát to byla velká akce,více info dám do rubriky Akce.

Jinak dnes s Atíkem slavíme narozeniny!!Jeho 2 roky a mých 27

takže chci Atovi popřát jen to nej a hlavně ať to s náma vydrží protože on je to jediný co pro mě v životě má smysl.

15.února 2010 - Byli jsme opět pomáhat na celý víkend v útulku a stala jsem se PATRONKOU útulku,takže sponzory,akce a vubec vše ted aktivně řeším a na všem se podílím

Vice info v Akcích a později přidám i foto.

7.února 2010 - tfuuj se uplně stydim že sem tu tak moc dlouho nic nenapsala,ale mám moc práce a nějak nestíhám vůbec nic.

Ale rozhodla jsem se že pojedem na pomoc do útulku do Hněvic,kde pomáhá pouze moje kamarádka Káta a nikdo jiný.Manželé Mrhalovi mají pouze invalidní důchod a zněj to všechno tahnou.Moc bych chtěla poprosit všechny aby alespon pomohli nějakou finanční částkou nebo daly nějaké věci,budete na jejich stránkách jako sponzoři!!!!!Více info a povídání v rubrice Akce 

-----------------------------------------------------------------------

31.prosince - přidáno povídání o coursingu v akcích a fotečky z něj v galerii..

28.prosince - včera jsme byli na našem prvním coursingu.Jela jsem tam jako sponzor s Hillsem ale i s pejskama na proběhání.Dlouho jsem přemýšlela,ale nakonec mi to nedalo.Atíka jsem nechala běžet také,byl užasný a šikovný a jelikož nemá žádné potíže,bude běhat a nechám udělat v budoucnu oficialní snímky RTG,jelikož tamty nebyly oficialní.A chci to mít podloženo.Tímto se samozřejmě omlouvám všem kterých jsem se nějakým způsobem dotkla nebylo to samozřejmě myšlené na všechny,ale včera jsem pochopila že se na mě spousta z vás nezlobí,že chápete že mi ujely nervy.

Kluci si vyběhali krásná místa.Atík byl Z 11 na 8 místě což je super a to měl ještě ovázané tlapky kuli paspárkům a Sideček byl z 9 a 5 místě takže taky super.

Moc děkujeme všem za super zábavu a za příjemně strávenou neděli.

25.prosince - Tak máme nového člena rodiny.Nekoukejte tak,já si to nevymyslela,muj nápad to nebyl  Byl to vánoční dáreček od kamarádky.Jmenuje se Cora a doufám že nám bude dělat jen a jen radost.

Jinak máme zaktualizované stránky,rubriky.Tak jukněte,počtěte si a pišteeee!!!

21.prosince - Máme za sebou RTG loktů a kyčlí a odstranění paspárků.Je to fakt masakr.

Takže končí naše výstavní kariera která nestihla ani pořádně začít.Více info v rubrice Atík.

9.listopadu - v rubrice výstavy popis povídání a výsledky z MVP V Praze.Atík má svůj

1 CAC!!!!!!!!!!!!!!

Jsem na něj moooc hrdá a děkuju moc všem za podporu a za gratulace,obulela jsem to jako malá,bylo to užasnýýýýý!!!

7.listopadu - Dnes jsme byli s Atíkem,se Sidem a Milošem,s Mončou,Domčou a Sísou na podzimní procházce v Grébovce.Musím říci že to byla super procházka a budem ji muset určitě co nejdříve zopakovat....Pejsci byli šikovní a poslouchali...nakonec sice na Atíka vystartoval pes tak se popral,ale bylo to oboustranné akorát panička toho psa dělala jakože je ji to uplně jedno...a zatimco já Atíka 3x odvolala pes po něm šel pořád...Ale nikomu se nic nestalo,jen Sideček měl škrábnutou hlavičku pač ten pes pak vyjel i po něm...I tak jsme si ale procházku užili a děkujeme za krásné sobotní odpoledne... Foto v galerii...a musim říct že nádhernýýýý....

2.listopadu - doplněny dojmy a posudek z výstavy KCHMPP Plemen FCI dosud neuznaných v Mladé Boleslavi v rubrice výstavy a  přidány fotečky.

26.října - tak mohu slavnostně oznámit,že od 2.11.2009 jsem byla přijata jako odborný representant u firmy Hills tak už se nám snad bude konečně blýskat na lepší časy!!!

Jsem nesmírně šťastná!!!

25.října - Včera jsme byli na výstavě v českých budějovicích.Atík vybojoval V2 Res.CAC !!!! Popis a povídání v rubrice výstavy a přidány fotky.

23.října - Takže,plánuji na jaro sraz všech sourozenců Seraf Silesia,dávám si tedy dohromady vše co mám a máme prvního nově nalezeného brášku Alnaira!!Takže přidán odkaz na něj a už ho nepustíme.A trochu upravená rubrika sourozenci.Jinak zítra jedeme na výstavu do Českých budějovic tak nám držte mooc palečky.

12.října - Od 9-11.10 jsme byli na výcvikovém víkendu,společnost nám dělala tátova ovčanda Bessy a Miloš s pitbulím miminkem Sidem.Více info a povídání v akcích...a také samozřejmě přidám i foto...

Každopádně chci moc všem poděkovat za krásný víkend...Výcvikářce Ivet a Lídě za trpělivost,ochotu,ale i chválu a naučení se zase něčeho nového..

27.září - takže,přidala jsem fotky.Jezdíme s Atíkem do Prahy kde se i Atikovi začalo líbit,rozhodli jsme se že si ted začneme užívat trochu takže jedeme na výcvikový výkend,pak na výstavu klubovou,do českých budějovic a i do prahy.Takže kdo jste nás dlouho neviděli a chcete,budete mít možnost  byla za námi na návštěvě taky Monča se Sísou tak se jukněte na fotečky od ní i ode mne.Vše najdete ve fotogalerii.A já doufám že se nám ted blýská konečně na lepší časy.

18.září - Vzhledem k tomu že se nám to doma sesypalo a s přítelem u kterého jsme bydleli jsem se rozešla,jsme ted s Atíkem u táty v Davli.Jezdím s Atíkem do Prahy a mohu vám říci že sem opravdu nečekala skok o 100% uplně jinam.Atík se přestává bát,občas jde i bez vodítka po Praze,na povel příjde.Chápete to??Atík a v Praze...nedávno ještě smrtelná kombinace!!Můžu vám říci že jsem opravdu netušila jak moc muže udělat člověk který se nechoval tak jak měl.Z Atíka je ted uplně jinej pes,alespon to říká každý kdo ho znal předtím a myslím si to i já.A jestli jsem milovala leopardy už předtím tak teprve ted zjišťuji jaké to opravdu je mít po boku Leoparda a mohu říci že mě každým dnem překvapuje víc a víc.Je to uplně neuvěřitelná osobnost,neuvěřitelné plemeno a ...no je prostě užasný..a na výcvikáč jedem takže se budem na všechny moooc těšit 

2.zari - omlouvam se predem,ale mam anglicke win takze hacky a carky mi nefunguji,pridala jsem nove fotecky do fotogalerie a mame opet nove stranky tak doufam ze se Vam budou libit.A planujeme jet na rijnovy vycvikovy vikend tak doufam ze se nas tam sejde opravdu hooodne.

19.srpna - přidány nové fotečky ze zahrádky,ve fotogalerii,jinak u Nás nového není nic,stále se nám moc nedaří.Atík je ale strašně šikovný a dělá mi ted opravdu jen radost i když je to pako pubertální.Poslouchá a to je dobře.Kočka nám roste jako  z vody a mám pocit že nás zachvíli všechny sežere.No a Peguška pořád vychovává Atíka aby se choval rozumně.Kdyby jste někdo chtěl pijet na návtěvu,moc rádi Vás uvidíme.

8.srpna - přidány nové fotečky z procházky,jo Atík roste jako z vody

28.července - přidány nové fotečky do fotogalerie.

Jinak mi nedá nenapsat alespon pár řádek o Atíkovi,ač to ted máme doma hodně špatné,Atík mi dělá jen a jen radost,je užasnej,poslouchá, a dělá mi zkrátka jen radost.moc ti děkuju Áťo za to že si a za to jaký si.

21.července - Tak aby toho nebylo málo,máme veliké problémy doma,buh vi co s námi bude takže už pomuže snad jen štěstí,které před námi už dost dlouho jen utiká.

Ale Atíka MILUJU a nedám ho i kdyby se mělo dít cokoli!!!!!!!On je to jediné co mi dává sílu jít dál,on je to jediné co mi zůstane!!!!! MILUJU TĚ ATÍKU MUUUUJ!!!

15.července - Tak jen ve stručnosti,panička byla teď v nemocnici takže fotky nejsou žádné,s paničkou to bylo špatný takže sem rád že ji mám konečně doma a radostí sem se plazil po zemi když se mi po 5 dnech vrátila.

Málem sem přišel o život když mě napadl místní zabiják psů,který si tu volně pobíhal po vesnici a hlavu mi otočil vzhuru nohama,začala mi téct z čumáčku krev a panička myslela že to je muj konec,ale já se nechtěl jen tak vzdát,ač sem posera,jsem bojovník a panička taky tak jsme se rozhodli bojovat.Očima jsem ji ale prosil at mi pomuže tak panička neváhala a s kamarádkou která držela Pegy sehnali vodu a tu vylili na toho debílka,kterého už mezitím panička dusila na vodítku aby mne pustil.Po vylití vody mne pustil a já utíkal pryč mezitím panička držela toho psa a celá se klepala a plakala.Na veterině jsem dostal injekci aby mi přestala tect krev z čumáčku.Mám pár kousancu na krku,psychicky sem zase uplně v háji,ale já se nedám a zvládnu to.Miluju paničku a panička mě takže SPOLU ZVLÁDNEM VŠECHNO!!!!

Dne 20.června to byl rok co mám Atíka tak chci poděkovat Alence od Strakatého komanda za splnění mého snu a za obrovskou pomoc .A pak chci poděkovat Atíkovi za to jaký je,moc ho miluju a nedám ho ani kdyby nevim co.Děláme spolu pokroky i když malinké,ale po roce uznejte jaký byl předtím a jaký je teď.

Atíku můj,jsi ten nejskvělejší pejsek můj milovanej

20.června - II.Klubová výstava KCHMPP  foto a výsledky

19.června - nové fotky z procházky a ze středečního koupáníčka

Atík je boží,jsem na něj moc hrdá a proč??No protože ho mám

7.června - Nová rubrika rodiče a sourozenci,jakékoli info o nich uvítáme

nové fotky ve fotogalerii..........

Jsme přihlášení na klubovou výstavu 20.6. takže se na všechny mooc těšíme

4.června - nová rubrika -kontakt-taková duležitá věc a já si všimnu až po takový době

28.května -přidána nová fotogalerie z procházky a koupáníčka

12.května - soutěžíme o granulky,podpoříte nás i vy svým hlasem?? www.planetazvirat.cz

fotosoutěž mazlíčči a byli jsme č 164  pošlete nám sms ve tvaru   IN S2694 na tel č. 9030909 Moc děkujeme všem!!!

4.května - přidány konečně nové fotečky,upraveno pár textíků a vubec..koukněte se sami.

23.dubna - zlobí nám internet takže se po dlouhé době pokusím alespoň něco napsat,fotek mám plno ale ty sem mohu dát až bude internet plně fungční a ne tohle,je to děs,věřte mi..

Jinak jsem měla nehodu,při tryskání s koníkem -zakopl a já letěla,měla jsem otřes mozku,pohmožděnou krční páteř,mám límec a je mi nanic takže se omlouvám všem,ale procházíme ted dost zlým obdobím ať už ve zdravotní stránce tak i po finanční. a vubec,všechno se nám sype.Takže nás asi ještě hodně dlouho neuvídíte

Jinak přidám povídání o kočičce.

A povidání o Dafince dokončeno.

9.března - přidány fotečky z procházky a taky nové fotečky Atíka a Ketynky-naší kočičky,Peggynka si ji hned vzala za svou,ale Atík nevěděk která bije,ale po seznamování uznejte sami podle fotek jak mooc se nám to povedlo

2.března - Taaak 28.2. jsem Já i Atík oslavili svoje narozeniny a díky tomu máme nový přírustek do rodiny - 3měsíční Mainskou Mývalí kočičku,takže budou fotečky i povidaní - pokud z ní teda něco zbyte,jelikož Atík ji bere jako něco s čím si neví rady

 

12.února - doplněna fotogalerie z brna a povídání o výstavě + hodnocení.

11.února - máme za sebou cestu za novou psí kamarádkou kterou má táta místo Sindáčka,a také víkend v Brně kde byl Atík v neděli moooc šikovný a dostal V1,CAJC a nejlepší mladý pes.Radost uplně neuvěřitelná!!!Více doplníme později.

1.února - přidána fotogalerie z řádění na sněhu a u koníků

A jedna velmi smutná zpráva - umřel Sinďáček,byla to čubinka kterou měl můj táta,vychovala Peggy a Atíka naučila hlídat.

Vytvořena rubrika vzpomínáme.

Bolí nás to moc,jak rodinu tak i Peggy a Atíka kteří se na ní těšili v pátek a tak běhali po zahradě a knučeli,protože ji nemohli najít.Má hrobeček na zahrádce a budeme na ní vzpomínat jedině v dobrém.

Děkujeme ti Sinďáčku za to jaká si byla a doufáme že ti u nás bylo dobře.

29.ledna 2009 - Přidána fotogalerie z řádění a lenošení

a co je nového??Přes zimu se nám stalo spoustu nemilých věcí a jednou z nich je i ta že jsme dali pryč Baronka.Ale co nevidět bude koník nový tak se těšte na foto.Více o Baronkovi najdete v jeho složce.

21.listopadu - přidány fotky z Brna,Ml.Boleslavi a Prahy!!!!

19.listopadu - přidáno povídání z výstavy

10.listopadu - přidána nová rubrika výstavy a akce

29.října - přidána fotogalerie z výcvikového víkendu

13.října - přidána fotogalerie z 27.9.kde byl Baron na návštěvě i s pejskama u koní

26.září - dnes se nám stala nehoda,naboural nás pán,Atík je zase psychicky uplně v háji a mužeme se vším začít znova,já jsem taky na nervy a autí to schytalo pořádně..

25.září - přidána fotogalerie u rybníka,lenošení a nález Dafinky.

23.září - našla jsem svojí ztracenou Dafinku!!!

23.září - přidány fotogalerie Baron a U vody

19. září - přidána nová fotogalerie.

10. září - spuštěny stránky.